Zimowe akcesoria do wózka Cybex e-Priam

Podczas zimowych miesięcy wybierając się na spacer z dzieckiem w szczególności zwracamy uwagę nie tylko na jego ubiór , ale także na akcesoria, jakie możemy nabyć do wózka. Czołowi producenci, w tym niemiecka marka Cybex w swoim asortymencie posiada rozmaite dodatki, które nie są jedynie stylowymi gadżetami, a elementami wpływającymi na komfort rodzica i dziecka. Okazuje się, że te same akcesoria, jak w przypadku zagranicznej firmy Cybex, można wykorzystać do różnych wózków, na przykład modelu Cybex Priam i Cybex e-Priam. Jakie więc wybrać akcesoria do wózka dziecięcego, aby wykorzystać je podczas chłodniejszych miesięcy?

Do wózka Cybex Priam oraz e-wózka Cybex e-Priam dedykowane są następujące akcesoria:
1. Zimowy śpiworek na nóżki marki Cybex
Zimowy śpiworek na nóżki od Cybex zapewni Twojemu dziecku maksimum ciepła, niezależnie od długości Waszego spaceru.
Źródło: https://cybex-online.com/
2.  Śpiworek z podszewką z polaru
Następny śpiworek od Cybex, dzięki wyposażeniu go w podszewkę z polaru, zapewni Twojemu dziecku ciepło, a jego detale przypominające skórę z pewnością wpływają na jego dizajn. Śpiworek został stworzony z materiałów hydrofobowych, które chronią przed zimnem, wiatrem i deszczem.
Źródło: https://cybex-online.com/
3. Uchwyt na napój i telefon
Uchwyt 2w1 pozwoli Ci szybko sięgnąć po ciepły napój lub telefon podczas spaceru z dzieckiem.
Źródło: https://cybex-online.com/
4. Narty do wózka Cybex Priam
Czy wiesz, że wózek Cybex Priam w każdej chwili może zamienić się w fantastyczny skuter śnieżny? Wystarczy, że zamiast jego przednich kół założysz narty!
Źródło: https://cybex-online.com/
5. Adapter do przedniego koła
Wózek miejski, czy wózek terenowy? Zdecyduj sam, dzięki możliwości przekształcenia wózka Cybex Priam z miejskiego, w wózek terenowy dzięki adapterom do przedniego koła!
Źródło: https://cybex-online.com/
Wszystkie z wyżej wymienionych akcesoriów do wózków Cybex Priam lub Cybex e-Priam z pewnością sprawdzą się podczas spacerów z dzieckiem i umilą Wam wspólnie spędzony czas. Ten artykuł może Cię zainteresować: Cybex Priam, czy Cybex e-Priam?