Wiosenne akcesoria do wózka Cybex e-Priam

Chociaż kalendarzowa wiosna przyjdzie do Polski dopiero za dwa miesiące to rodzice, których dzieci pojawią się na świecie o tej porze roku roku już poszukują odpowiednich akcesoriów do kupionych przez siebie wózków niemieckiej marki, w tym wózków Cybex Priam i Cybex e-Priam. Jak widać na stronie producenta, funkcjonalnych gadżetów, które umilą niejeden spacer z dzieckiem jest naprawdę wiele. Jednak warto wiedzieć, które z nich przydadzą się nam szczególnie w okresie wiosennym lub wiosenno-letnim.

Wózek Cybex Priam oraz e-wózek Cybex e-Priam przed pierwszym spacerem w okresie wiosennym warto wyposażyć w następujące akcesoria:

1. Śpiworek Platinum do wózka Cybex Priam lub Cybex e-Priam

Stylowe i komfortowe śpiworki Platinum zostały wyposażone w polarową podszewkę, która zapewni ciepło Twojemu dziecku podczas pierwszych wiosennych tygodni. Natomiast nieprzemakalny materiał ochroni je przed wiatrem czy ciepłym wiosennym deszczem.

Źródło: https://cybex-online.com/

2. Moskitiera na gondolę LUX lub siedzisko spacerowe LUX

Gondolę LUX lub siedzisko spacerowe dedykowane do wózków Cybex Priam i Cybex e-Priam w każdej chwili możesz nakryć moskitierą, która ochroni Twoje dziecko przed owadami podczas wiosennego spaceru.
Źródło: https://cybex-online.com/

3. Torba pielęgnacyjna Platinum

Podczas spacerów w okresie wiosennym z pewnością przyda Ci się torba pielęgnacyjna Platinum, wyposażona w:

  • wodoszczelną kieszeń na mokre rzeczy,
  • matę do przewijania dziecka,
  • termiczne etui na butelkę.
Źródło: https://cybex-online.com/

4. Parasolka do wózka Cybex Priam lub Cybex e-Priam

Parasolka do wózka z ochroną UPF50+ sprawdzi się szczególnie w okresie wiosennym i wiosenno-letnim kiedy zechcesz osłonić swoje dziecko przed szkodliwymi dla jego delikatnej skóry promieniami UV. Parasolkę do wózka Cybex Priam i Cybex e-Priam bez trudu zamontujesz na ramie Waszego wózka dziecięcego.

Źródło: https://cybex-online.com/
Wszystkie z wyżej wymienionych akcesoriów do wózków Cybex Priam lub Cybex e-Priam z pewnością przydadzą się podczas wiosennych spacerów z dzieckiem. Ten artykuł może Cię zainteresować: Zimowe akcesoria do wózka Cybex e-Priam