Seat Pack Cybex e-Priam

Pierwszy e-wózek niemieckiej marki Cybex zachwyca rzeszę fanów funkcjonalnością oraz luksusowym designem. Okazuje się, że Cybex e-Priam z napędem elektrycznym i inteligentnymi czujnikami oferuje użytkownikom znacznie więcej, niż inne wózki dziecięce. Dzięki możliwości personalizacji już teraz stworzysz wyjątkowy i niepowtarzalny wózek dla swojego dziecka!

Cybex e-Priam to wózek, w którym innowacyjną technologię smart połączono z niebanalnym designem. Dzięki wyposażeniu wózka w czujniki i zastosowaniu napędu wspomagającego jazdę po nierównościach i pod górę, e-Priam podbił serca rodziców, którzy cenią sobie płynną jazdę, komfort i luksus. Ponadto na wyjątkowość wózka dziecięcego Cybex e-Priam wpływa możliwość jego personalizacji. Rodzice zainteresowani modelem e-Priam mogą wybrać jeden z czterech kolorów ramy wózka i jedną z wielu stonowanych lub barwnych tapicerek.
Kupując innowacyjny wózek dziecięcy Cybex e-Priam możesz wybrać jeden z czterech dostępnych kolorów ram
Tak jak kolory ram, tak i tapicerki siedzisk spacerowych zachwycają każdego fana niemieckiej marki. Zainteresowani wózkiem Cybex e-Priam mogą wybrać jedną z kilkunastu dostępnych tapicerek z różnych kolekcji. Obecnie Cybex oferuje tapicerki z kolekcji podstawowej, gdzie znajdziemy kolory od stonowanych, po żywe barwy takie, jak:  
  • SOHO GREY,
  • DEEP BLACK,
  • AUTUMN GOLD,
  • NAUTICAL BLUE,
  • MOUNTAIN BLUE,
  • MUSTARD YELLOW,
  • KHAKI GREEN.
Tapicerki do wózka Cybex e-Priam możesz znaleźć w różnych wersjach kolorystycznych

Co więcej, rodzice zainteresowani wózkiem dziecięcym Cybex e-Priam mogą kupić go w o wiele barwniejszej odsłonie, dzięki tapicerkom: JEWELS OF NATURE, SPRINGBLOSSOM LIGHT, SPRINGBLOSSOM DARK, REBELLIOUS i KOI CRYSTALLIZED. Ponadto wózek spacerowy Cybex e-Priam można nabyć w wersji Cybex by Karolina Kurkova lub Cybex for Scuderia Ferrari.

Tapicerka Rebellious to jedna z pięciu tapicerek mających interesujące wzornictwo