e-Priam, e-wózek marki Cybex
Cybex e-Priam to produkt skierowany do nowoczesnych rodziców, ceniących sobie przede wszystkim niezależność, praktyczne rozwiązania i niesztampowy design. Wózek Cybex e-Priam idealnie wpisuje się w gusta swoich odbiorców nie tylko ze względu na wygląd, ale też funkcjonalne rozwiązania, jakie oferuje swoim użytkownikom.
Aktywuj napęd elektryczny w wózku Cybex e-Priam i ciesz się niezależnością
Zanim wyposażony w napęd elektryczny i czujniki ruchu wózek Cybex e-Priam, dotarł do szerszego grona odbiorców, został przetestowany w aż 14 różnych krajach. Od Dubaju, po Finlandię. Wędrując od kraju do kraju przechodził rozmaite testy wytrzymałościowe na różnych nawierzchniach i w różnych warunkach atmosferycznych!
e-Priam to pierwszy e-wózek marki Cybex, który w trosce o komfort współczesnych rodziców został przetestowany aż w 14 różnych krajach, na łatwych i ekstremalnie trudnych nawierzchniach
Po zakończonych testach, ich uczestnicy wyrazili swoje uznanie i podziw dla pierwszego e-wózka niemieckiej marki Cybex. E-Priam został doceniony za dostosowanie się do potrzeb użytkownika podczas spaceru, elektroniczne wsparcie podczas spaceru na nierównościach czy stabilność. Wszystkie pozytywne opinie o wózku Cybex e-Priam są gwarancją lekkiej i przyjemnej jazdy dla przyszłych użytkowników e-wózka.