Cybex Priam, czy Cybex e-Priam?

Wydawać by się mogło, że wózka Cybex Priam nie da się już ulepszyć. Funkcjonalny, przystosowany do potrzeb współczesnych rodziców i wyjątkowo praktyczny, model Priam stał się szybko ulubieńcem wielu celebrytów i światowych gwiazd, w tym Ani i Roberta Lewandowskich. Z biegiem czasu okazało się, że producenci poszli o krok dalej i dodali do wózka Priam napęd elektryczny, tworząc pierwszy e-wózek, Cybex e-Priam.

Rewolucyjny wózek Cybex e-Priam wspomaga jazdę pod górkę i bezsprzecznie ułatwia zjazd z niej. Sensory ukryte w rącze wózka mierzą siłę nacisku, a jego tylna oś napędzana przez baterię sprawia, że prowadzenie wózka Cybex e-Priam jest niemalże bezwysiłkowe.
Niełatwo znaleźć różnicę w wyglądzie pomiędzy wózkiem e-Priam, a jego podstawową wersją
Porównując obydwa wózki, okazuje się, że wersję e-Priam, od wózka dziecięcego Priam różni niewiele. Uwagę bacznych obserwatorów zwrócą jedynie rozbudowane osłony tylnych kół i tylna oś wózka. To właśnie w tym miejscu znajdują się silniczki, przełącznik on/off, diody LED informujące między innymi o poziomie naładowania baterii, a także sama bateria.
Wózek Cybex e-Priam został wyposażony między innymi w sensory, silniczki oraz baterię
Warto wiedzieć, że Cybex e-Priam jest nieznacznie cięższy od wózka Priam, przez obecność elektryki. Pozostałe elementy pierwszego e-wózka niemieckiej marki Cybex pozostały niezmienione. Na stelaż wózka e-Priam możemy wpiąć dokładnie taką samą gondolę i siedzisko spacerowe, jak na stelaż podstawowej wersji wózka. Dowiedz się więcej: Cybex e-Priam. Gondola kompatybilna z wózkiem z napędem elektrycznym. Oprócz tego wózek Cybex e-Priam, tak jak wózek Priam posiada amortyzację na wszystkie cztery koła, dzięki czemu wszelkie nierówności i trudne do pokonania tereny nie będą dla nich wyzwaniem. Uspokajamy także miłośników wózków kompaktowych: obydwa wózki składa się za pomocą jednej ręki, do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu niezależnie od wersji, zarówno model e-Priam, jak i wózek Priam przechowasz w dowolnym miejscu w domu lub włożysz bez trudu do bagażnika swojego auta.

Sprawdź, co jeszcze wyróżnia wózek e-Priam marki Cybex:

Seat Pack Cybex e-Priam

Cybex e-Priam. Gondola kompatybilna z wózkiem z napędem elektrycznym Wózek elektryczny. Cybex e-Priam: obsługa systemu napędowego