Cybex e-Priam: luksusowy wózek dziecięcy z napędem elektrycznym
Rewolucyjny, niebagatelny i funkcjonalny. Poznaj wózek e-Priam z napędem elektrycznym od niemieckiej marki Cybex, stworzony dla rodziców ceniących sobie styl, luksus i wyjątkowe rozwiązania technologiczne.  
Wyjątkowy wózek dziecięcy, jakim jest Cybex e-Priam docenią przede wszystkim rodzice ceniący sobie nieszablonowe rozwiązania
Wózek Cybex e-Priam, stworzony z myślą o codziennych wyzwaniach współczesnych rodziców i dobrany do ich potrzeb wyróżnia się spośród innych modeli wózków dziecięcych. Jeśli uważasz, że wyjątkowość tego produktu tkwi wyłącznie w wyposażeniu go w silniki elektryczne i czujniki wspomagające jazdę po trudnym terenie spójrz na jego szykowne wykończenie oraz dodatki ze skóropodobnego materiału. Czy już wiesz, że niepowtarzalny design wózka Cybex e-Priam nie umknie uwadze żadnego z przechodniów?
Wyjątkowe w wózku dziecięcym Cybex e-Priam są nie tylko czujniki wspomagające jazdę po trudnym terenie, ale też detale wózka wykonane z największą starannością
Cybex, których wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich odbiorców dodatkowo pozwala rodzicom w modelu e-Priam 2.0 na wybór jednego, z aż pięciu dostępnych kolorów wózka. Dobierz go zgodnie ze swoimi preferencjami i ciesz się każdym spacerem z wózkiem Cybex e-Priam!