Cybex e-Priam. Gondola kompatybilna z wózkiem z napędem elektrycznym

Poszukujesz nowoczesnego i funkcjonalnego wózka dziecięcego, idealnego już od pierwszych dni życia? Zwróć uwagę na model e-Priam, jedyny taki e-wózek marki Cybex. Ta niemiecka marka, wyróżniona ponad 400 nagrodami za bezpieczeństwo, innowacyjność oraz dizajn, tym razem zaskoczyła wszystkich wypuszczając na rynek wózek e-Priam, wyposażony w napęd elektryczny, wspomagający przejazd po trudnym terenie i ułatwiający podjazd pod wzniesienie. Wózek Cybex e-Priam możesz używać od momentu narodzin swojego dziecka, mocując na stelaż poza siedziskiem spacerowym, fotelik samochodowy 0-13 kg lub wybraną przez siebie gondolę.

Aby stworzyć wygodny zestaw podróżny dla swojego dziecka wystarczy, że w Twoim wyposażeniu poza siedziskiem spacerowym, znajdzie się także kompatybilny ze stelażem fotelik samochodowy 0-13 kg i gondola. Dzięki temu podczas każdego spaceru, niezależnie od długości jego trwania będziesz miał pewność, że Twoje dziecko spaceruje bezpiecznie i komfortowo. Co ciekawe, do wyboru masz jedną z dwóch wersji gondoli: gondolę LUX lub gondolę LITE. Pierwszy model gondoli, czyli gondola LUX to połączenie wyjątkowej wygody z dizajnem. Przestrzeń, jaką znajdziesz w środku oraz miękki piankowy materac pozwoli Twojemu dziecku poczuć się naprawdę komfortowo. Dodatkowo widok panoramiczny oraz wizjer ukryty w budce usprawnią przepływ powietrza w jej wnętrzu i odpowiednio doświetlą środek podczas spaceru, co z pewnością wpłynie na jakość i długość snu Twojego dziecka podczas każdego wspólnego spaceru.
Gondola LUX kompatybilna z wózkiem Cybex e-Priam prezentuje się wyjątkowo stylowo i przykuwa spojrzenia podczas każdego spaceru
Gondola LITE wyjątkowo lekka i kompatybilna z ramą wózka Cybex e-Priam zapewni Ci natomiast mobilność z innymi modelami tej marki: wózkiem PRIAM i MIOS. Co więcej gondoli LITE możesz używać do ok. 4 roku życia dziecka. W pierwszych miesiącach w formie standardowej gondoli dla noworodka, a później jako śpiworka dla starszego dziecka, chroniącego go między innymi przed zimnem. Materiały użyte do produkcji gondoli LITE są wyjątkowo wytrzymałe i ochronią Twoje dziecko przed niebezpiecznymi w nadmiarze dla dziecięcej skóry promieniami słonecznymi, a także wiatrem czy ujemną temperaturą. Oprócz tego gondola LITE posiada wysokiej jakości oddychający materac z pianki i co ważne, szczególnie dla miłośników natury, wnętrze ze 100% bawełny.
Gondolę LITE w każdej chwili możesz złożyć razem ze stelażem, dzięki jej lekkości i trwałym materiałom użytym do jej produkcji
Sprawdź, co jeszcze wyróżnia wózek e-Priam marki Cybex: