Aplikacja Cybex e-Priam z funkcją kołysania
Niemiecka marka Cybex ponownie zaskoczyła wszystkich użytkowników wózków dziecięcych. Dla ceniących luksus i wyjątkowe rozwiązania technologiczne rodziców, firma przygotowała specjalną aplikację do wózka Cybex e-Priam. Od teraz poza technologią wspomagającą jazdę po trudnym terenie i pomagającą wjechać lub bezpiecznie zjechać ze stromych wzniesień, pierwszy e-wózek pomoże również uśpić Twoje maleństwo!
Cybex e-Priam to amortyzowany wózek dziecięcy, który został wyposażony w odwracalne siedzisko spacerowe, pojemny kosz na zakupy i możliwość złożenia ramy jedną ręką, dokładanie tak samo, jak w przypadku jego podstawowej wersji Priam. Aczkolwiek e-wózek dodatkowo monitoruje siłę nacisku i ułatwia wejście z obciążonym wózkiem pod górę lub spowalnia zejście z podjazdu. Od niedawna, dzięki stworzeniu specjalnej aplikacji e-Priam, jaką możesz zainstalować korzystając na przykład z internetowego sklepu Google, w e-wózku możesz dodatkowo: 1. sprawdzić baterię, 2. sprawdzić oprogramowanie, 3. skontrolować poziom wsparcia silników, 4. aktywować funkcję kołysania.
Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o wózku Cybex e-Priam: Cybex e-Priam
Dzięki najnowszej aplikacji możesz w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie sterować wózkiem Cybex e-Priam. Źródło: Cybex-online.com
Awangardowa funkcja sprawia, że wózek dziecięcy Cybex e-Priam wykonuje delikatny ruch, poruszając się do przodu i do tyłu. Ruch ten pomaga ukołysać dziecko, a Ty możesz skorzystać z chwili tylko dla siebie!
Te artykuły mogą Cię zainteresować:
Zimowe akcesoria do wózka Cybex e-Priam Cybex Priam, czy Cybex e-Priam? Wózek elektryczny Cybex e-Priam: obsługa systemu napędowego