Wózek elektryczny Cybex e-Priam: obsługa systemu napędowego

Pierwszy rewolucyjny e-wózek niemieckiej marki Cybex cieszy się coraz większym uznaniem wśród współczesnych rodziców. Wyposażony w elektroniczny system napędowy na tylną oś, model e-Priam pozwoli Ci pokonać każdy teren oraz wjechać lub bezpiecznie zjechać ze wzniesienia! Sam system napędowy jest bardzo łatwy w obsłudze, co wprawia w zachwyt nawet jego bardzo wymagających użytkowników. 

Aby uruchomić elektroniczny system napędowy należy najpierw włożyć baterię, a następnie włączyć przycisk znajdujący się na tylnej osi, obok lewego, tylnego koła. W tym samym miejscu co bateria oraz włącznik znajdują się też diody LED, informujące o poziomie naładowania baterii. Podczas jazdy z włączonym wspomaganiem, warto założyć na nadgarstek specjalną opaskę umieszczoną na rączce do prowadzenia wózka, dzięki której przejmiemy pełną kontrolę nad wózkiem e-Priam.  
Cybex wyposażył wózek e-Priam w specjalne diody LED informujące o poziomie naładowania baterii
Chociaż z wózka dziecięcego Cybex e-Priam można korzystać bez uruchamiania elektronicznego systemu napędowego, szkoda z niego nie skorzystać podczas przejazdu po wymagającej i trudnej nawierzchni. Inteligentna technologia, zintegrowana z ramą wózka e-Priam działa dzięki ukrytej baterii. Co ciekawe, baterię można naładować odłączając akumulator od tylnej osi wózka lub po prostu podłączyć wózek za pomocą kabla do gniazda zasilania. Czas naładowania akumulatora wynosi około 6 h. Czas pracy baterii natomiast uzależniony jest od wielu czynników, między innymi od wagi dziecka, rodzaju pokonywanej nawierzchni czy temperatury, aczkolwiek pozwala nam na pokonanie od około 8 do 45 km.

Sprawdź, co jeszcze wyróżnia wózek e-Priam marki Cybex: